• Kailaś

    Całkowity dochód przeznaczony jest na rozwój ośrodka Cziamma Ling w Wildze  

  • Cziamma Ling

    Cziamma Ling, Wilga  

Krople Serca Dharmakai z autografem

Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 200,00 zł 200.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Ligmincha Polska
Kod produktu: LP00176

Opis

Z osobistą dedykacją od Khenchen Tenpa Yungdrung Rinpoche

Kompletny podręcznik medytacji Dzogczen ze starożytnej tradycji Tybetu Yungdrung Bon. Kunzang Nying-tig autorstwa Shardza Tashi Gyaltsen to potężny i praktyczny tekst instruktażowy, który trafia do sedna medytacji Dzogczen. Dzogczen jest uważany przez Bonpo za najwyższą i najbardziej ezoteryczną praktykę duchową. Napisany w stylu osobistych instrukcji od Shardzy dla jego uczniów, podręcznik jest uzupełniony komentarzem Lopona Tenzina Namdaka, który jest wyjątkowym, autentycznym mistrzem Dzogczen. Tłumaczenie zostało wykonane przez Lopona w trakcie nauczania tekstu dla zachodnich studentów w swoim klasztorze Triten Norbutse w Dolinie Katmandu. Książka składa się z czterech części: praktyk wstępnych, praktyki trekcho, praktyki togal i bardo oraz praktyki poła. Zawiera również omówienie tęczowego ciała, krótką historię Bonu oraz biografie autorów.

Khenchen Tenpa Yungdrung Rinpoche to wysoko szanowany nauczyciel i mistrz duchowy z tradycji Yungdrung Bon, jednej z pięciu głównych szkół buddyzmu tybetańskiego.

Urodził się w Tybecie w 1969 roku, a jako dziecko został rozpoznany przez swojego nauczyciela jako tulku (wcielenie poprzedniego mistrza duchowego). W wieku sześciu lat rozpoczął formalne szkolenie w klasztorze Menri, siedzibie Yungdrung Bon. Tam studiował filozofię, literaturę, gramatykę i mnemotechnikę, a także praktykował medytację i inne praktyki duchowe.

Po ukończeniu swojego szkolenia, Khenchen Tenpa Yungdrung Rinpoche podjął misję propagowania nauk Yungdrung Bon na całym świecie. Był zaproszony do wielu krajów, w tym Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Rosji, Mongolii, Korei i Japonii, gdzie prowadził seminaria, wykłady i praktyki duchowe.

Dzięki swojemu wykształceniu, doświadczeniu i autorytetowi, Khenchen Tenpa Yungdrung Rinpoche jest jednym z najbardziej szanowanych nauczycieli Yungdrung Bon na świecie i jednym z nielicznych mistrzów, którzy są w stanie przekazać wiedzę i praktyki z tej tradycji w sposób zrozumiały dla Zachodu.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki | Choose your country:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl