• Kailaś

    Całkowity dochód przeznaczony jest na rozwój ośrodka Cziamma Ling w Wildze  

  • Cziamma Ling

    Cziamma Ling, Wilga  

Płatności

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Płatność kartą kredytową

Dostępne karty płatnicze, którymi można realizować płatność:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

Płatność kartą odbywa się za pośrednictwem serwisu Blue Media. Do obsługi transakcji zastosowano tam nowoczesne systemy zabezpieczeń - m.in. szyfrowanie SSL.

Po wybraniu płatności kartą i potwierdzeniu jej tej formy płatności kliknięciem w przycisk, zostaniesz przekierowany na zabezpieczoną SSL - em stronę autoryzacyjną, gdzie zostaniesz poproszony o podanie danych Twojej karty płatniczej. W ten sposób transakcja odbywa się bezpośrednio między Tobą a Blue Media, poza sklepem Owocowa-Paczka.pl. Połączenia nawiązywane są przy użyciu protokołów bezpiecznego połączenia SSL (Secure Socket Layer) z użyciem certyfikatu cyfrowego. 

W czasie autoryzacji będziesz poproszony o podanie kodu CVV2. Kod CVV to ostatni trzycyfrowy numer wydrukowany na pasku podpisu znajdującym się na odwrocie karty.

Po podaniu danych powrócisz po kilku sekundach na naszą stronę i będziesz mógł zapoznać się z wynikiem autoryzacji. Jeżeli autoryzacja się powiodła, zamówienie zostanie dokończone. W razie niepowodzenia autoryzacji, zamówienie zostanie anulowane. W takiej sytuacji prosimy o wyjaśnienie sprawy z instytucją odpowiedzialną za wydanie Twojej karty.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 

Przelew online

Dzięki współpracy z Blue Media udostępniamy płatność przelewem zautomatyzowanym, przy którym nie ma konieczności wpisywania danych do przelewu oraz danych osobowych. Takie przelewy oferowane są dla następujących przelewów i banków:

- BLIK
- Alior Bank
- Bank BPH
- BGŻ BNP Paribas
- BOŚ
- Citi Handlowy
- Crédit Agricole
- Deutsche Bank
- Eurobank
- Getin Bank
- ING Bank Śląski
- Inteligo
- iPKO
- Millennium Bank
- mTransfer - mBank
- Nest Bank
- Noble Bank
- Orange
- PBS Bank
- Pekao24Przelew
- Plus Bank
- Pocztowy24
- Raiffeisen Bank 
- SGB Bank
- T-mobile Usługi Bankowe
- Toyota Bank
- Santander Bank
- Volkswagen Bank

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl