Amulet ochronny Tapihritsa

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 50,00 zł 50.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: D093-863AE_20200614173200

Opis

Amulet ochronny Tapihritsa (duży)                                                                                                                      

Zgodnie z tradycją Sungkhor (amulet ochronny) ma zdolność do ochrony i usuwania zaciemnień, przeszkód, wrogich działań i przedmiotów oraz innych negatywnych sił, które je spowodowały. Należy go nosić obok ciała, traktować z szacunkiem, nigdy nie kłaść na podłodze ani nie psuć.
Wewnątrz znajdują się zapisane w języku tybetańskim mandale i mantry, które owinięte są kolorowym sznurkiem.
Amulet może być noszony jako zawieszka na szyi, zawieszony w samochodzie lub domu oraz umieszczony na ołtarzu. 

Tapihritsa, urodził się w VII-VIII wieku w krainie Zhang Zhung (obecnie północno-zachodni Tybet). Jest postacią historyczną, ale również jest oświeconą istotą, która reprezentuje prawdziwą naturę rzeczywistości.

Tapihritsa był 25. mistrzem w ustnego przekazu, znanego jako Zhang Zhung Nyen Gyü, który przekazał instrukcje Dzogczen dotyczące natury umysłu tylko jednemu lub dwóm studentom. Wszyscy ci mistrzowie osiągnęli tęczowe ciało lub ciało światła, co oznacza, że po ich odejściu ich ciała fizyczne zniknęło, nie pozostawiając śladu. Po osiągnięciu tęczowego ciała Tapihritsa pojawił się później jako młody chłopiec, aby udzielać wskazówek i nauk Nangzherowi Löpo. Pozwolił swemu uczniowi zapisać podstawowe nauki z korzyścią dla przyszłych pokoleń.

Tapihritsa, podobnie jak Tonpa Shenrap, jest często uważany za centralny obraz schronienia na polu zasługi podczas praktyki medytacyjnej.

To wyjątkowy amulet wypełniony mantrą SA LÉ Ö mantrą (AH OM HUNG A AH KAR SA LÉ Ö AH YANG OM DU). Jest to mantra esencji Bonu, bezpośrednio związana z poglądem Dzogczen. Tapihritsa - Mistrz Bon, do którego wykonuje się Guru Jogę

Wymiar amuletu: 6 cm x 6 cm

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl